Фотогалерея Забронювати
01

Правила  проживання 

Внутрішні правила проживання в готелі

Шановні гості! Ласкаво просимо в СПА готель “ШишкiНН”. Просимо Вас ознайомитись з внутрішніми правилами проживання в готелі для індивідуальних гостей (дані правила не поширюються на групові заїзди). СПА готель “ШишкiНН” залишає за собою право встановлювати періоди “високого” та “низького” сезонів.

Визначення термінів:

Готель – ТОВ «ШИШКІНН СПА ГОТЕЛЬ», що надає готельні послуги з тимчасового проживання з обов’язковим обслуговуванням.

Номер – окреме вмебльоване приміщення, що складається з однієї або декількох кімнат, обладнаних для тимчасового проживання.

Бронювання – процес замовлення замовником Готелю основних і\або додаткових послуг у певному обсязі з метою використання послуг в обумовлені терміни конкретними гостями або групою гостей, здійснений у формі заявки телефоном або факсом, або електронною поштою.

Підтвердження заброньованих послуг – згода готелю щодо виконання замовленого обумовленого переліку основних і додаткових послуг, наданою телефоном або факсом, або електронною поштою згідно з заявкою на бронювання.

Відмова в бронюванні послуг – відмова готелю в бронюванні основних і додаткових послуг готелю у визначений договором термін, здійснена згідно цих Правил .

Анулювання – відмова замовника від заброньованих послуг.

Дата заїзду – дата прибуття гостя до готелю.

Дата виїзду – дата виїзду гостя з готелю.

Ранній заїзд – заїзд гостя до готелю до розрахункової години.

Пізній виїзд – виїзд гостя з готелю після розрахункової години в день виїзду.

Розрахункова година – година, яка встановлена у готелі і при настанні якої гість повинен звільнити номер у день виїзду і після якої здійснюється заселення у готель.

1. Загальні положення

1.1. Ці правила встановлюють внутрішній розпорядок проживання в готелі
ТОВ «ШИШКІНН СПА ГОТЕЛЬ» (надалі по тексту – Готель), правила користування майном Готелю, обсяг та умови наданих послуг, відповідальність гостей та Готелю.

1.2. Діяльність Готелю регулюється Законом України «Про туризм»,Правилами користування готелями й аналогічними засобами розміщення і надання готельних послуг, затвердженими наказом Державної туристичної адміністрації України від 16.03.2004 р. №19, цими Правилами та іншими нормативно-правовими документами.

2. Порядок оформлення проживання в готелі

2.1. Номер в Готелі надається гостям при пред’явленні документа, який засвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення особи моряка, документ на проживання в Україні особи, яка мешкає в Україні, але не є її громадянином, національний паспорт іноземця або документ, що його замінює, та віза (дозвіл) на право перебування в Україні (якщо інше не передбачено чинним міжнародними
угодами), свідоцтво про народження неповнолітніх дітей, які не досягли 16 років, посвідчення водія, для військових – особове посвідченні або військовий квіток, посвідчення, яке видане за місцем роботи гостя та ін.) і заповненні анкет встановленого зразка.

2.2. При наявності вільних місць та за бажанням гостя йому може надаватися номер на два місця (якщо цей номер розрахований на двомісне розміщення) або на три місця (якщо цей номер розрахований на тримісне розміщення) з повною оплатою вартості номера.

2.3.3абороняється вилучення під заставу паспортів, або документів, які їх замінюють, у гостей, які поселяються у готелі.

3. Правила користування майном Готелю

3.1. Готель надає гостям для проживання вмебльовані номери, оснащені побутовою технікою (телевізор, міні-бар і ін.), сантехнікою й іншим устаткуванням. Номери Готелю і приміщення загального користування утеплені, мають сучасне оздоблення, інженерні мережі, устаткування та комплектацію.

3.2. Гості повинні дбайливо ставитися до майна Готелю, використати його за призначенням, дотримуватись вимог пожежної безпеки. У випадку виявлення ушкодження майна, технічних несправностей, надзвичайних подій (залиття, загоряння, розбиття скла і т.п.) необхідно негайно повідомити про це адміністратора.

3.3.Особам, які проживають в готелі заборонено:

• палити в номері;

• псувати майно готелю  (електроприлади, меблі, постіль, текстиль, рушники, халати, продукцію міні-бару та інші предмети , які  входять до комплектації номеру);

• забирати  з собою майно готелю ( постіль, текстиль, рушники, халати, посуд, продукцію міні-бару та інші предмети, які входять до комплектації номеру);

• зберігати в номерах небезпечні для життя та здоров’я речовини, матеріали тощо та речі, що можуть пошкодити майно;

• викидати в каналізацію залишки їжі та інші відходи;

• переставляти меблі без узгодження з адміністрацією готелю;

• користуватися електронагрівальними приладами, що не входять до комплектації номеру;

• на період своєї відсутності залишати в номері сторонніх осіб без реєстрації та попередження адміністратора готелю;

• порушувати спокій інших гостей, створюючи шум;

• відкрито носити будь-які види цивільної, службової, бойової зброї, що є у гостей готелю, у тому числі при виконанні ними службових обов’язків, а також спеціальних засобів спорядження;

• передавати іншим особам ключ від номеру.

3.4. Гості зобов’язані дотримуватись цих Правил, якщо має місце неодноразове порушення цих Правил, що може призвести до матеріальних збитків, а також створює незручності для інших Гостей, Готель має право відмовити у поселенні або здійснити виселення таких Гостей.

4. Внутрішній розпорядок проживання в Готелі

4.1. Дотримання внутрішнього розпорядку в Готелі контролює адміністратор, який надає
гостям консультації відносно правил проживання, приймає зауваження щодо роботи персоналу Готелю.

4.2. Договір про надання основних готельних послуг гостю вважається укладеним після оформлення документів на проживання шляхом заповнення реєстраційної карти та засвідчується розрахунковим документом.

4.3. Гості після укладення договору на проживання в Готелі одержують в адміністратора ключ від номеру, наданого для проживання.

4.4. Якщо у Гостя зберігаються особливо коштовні речі (гроші, коштовності і т.п.), що мають компактні розміри і можуть бути легко винесені, гість, для гарантії їхньої схоронності, повинен зберігати їх у сейфі, який розташований у кожному з номерів.

4.5. У всіх номерах та інших приміщеннях Готелю забороняється курити, окрім спеціально виділених для цього місць. За куріння в приміщеннях Готелю накладається штраф в розмірі 1000 грн. При повторному випадку куріння в недозволених місцях, адміністрація Готелю має право виселити Гостя та застосувати штрафні санкції повторно.

4.6. З 23.00 до 8.00 години усередині Готелю необхідно зберігати тишу. У номерах у цей час забороняється включати на велику гучність аудіо системи і телевізори.

4.7. До гостей Готелю можуть приходити гості. На прихід гостей повинен дати згоду мешканець Готелю. За гостя відповідає проживаючий у номері. При необхідності адміністратор має право перевірити документи гостя.

4.8. Якщо гість бажає, щоб його не турбували, він може повісити на ручці дверей ззовні табличку з написом «Не турбувати!», що входить в оснащення номеру. На зворотній стороні таблички виконаний напис «Прошу прибрати!». Таку табличку проживаючий може повісити, якщо він вважає, що номер потрібно прибрати.

4.9. Проживання тварин в готелі дозволяється в кількості не більше двох в одному номері. Вартість проживання кожної тварини становить 300 грн на добу. До тварин, з якими допускається проживання в готелі, відносяться тільки собаки зростом до 30 см, вагою до 5 кг. При бронюванні гість зобов’язаний попередити про тварину адміністратора готелю завчасно. Гості, які прибули на відпочинок в готель з тваринами, повинні мати паспорт тварини і довідку від ветеринарного лікаря з відміткою про всі щеплення, які робилися тварині. При поселенні в готель з тваринами, гість підписує «Правила проживання гостей з тваринами», що підтверджує згоду гостя з даними правилами і повну відповідальність за свою тварину, як матеріальну, так і при нанесенні шкоди готелю і гостям готелю.
5. Енергозбереження

5.1. Після виходу з номера всі електроприлади повинні бути вимкнені, забороняється залишати включеними електроприлади (крім міні-бару) і освітлення після виходу з номера.

5.2. У номерах забороняється використовувати подовжувачі, потужні електроприлади, у тому числі нагрівальні, крім випадків, коли ці прилади входять у стандартне устаткування номера чи видані для користування персоналом Готелю.

5.3. Неприпустимо залишати без необхідності відкритими крани холодної, а головне, гарячої води. Забороняється залишати відкритими ці крани (змішувачі) після виходу з номера.

5.4. Споживання електроенергії для Готелю лімітовано. Нерозумне її використання може призвести до відключення електроенергії по всьому комплексу.

5.5. Для дзвінків по телефону усередині Готелю бажано користатися внутрішніми номерами з 3-х цифр (телефонний довідник є в кожному номері). Це дозволяє розвантажити лінію зв’язку. За дзвінки на зовнішні номери стягується плата по діючим тарифам.

6. Відео спостереження

6.1.Територія Готелю, усі входи до неї, внутрішні сходи та коридори, контролюються
відеокамерами. Вся інформація реєструється, записується на цифрові носії і зберігається.
Відео спостереження здійснюється з метою безпеки гостей, їхнього майна, майна Готелю.
Підписанням  регістраційної карти гостя, проживаючий приймає до уваги і не заперечує проти факту використання в приміщеннях Готелю (за винятком номерів і туалетних кабін тощо) систем відео спостереження.

7. Заїзд і паркування автотранспорту

7.1.Категорично забороняється залишати транспортні засоби на заїздах і виїздах, внутрішніх проїздах, біля  спального (стоянка не більш 15 хв),  ресторанного та інших  корпусів готелю.

7.2.3а порушення правил стоянки і паркування передбачено штраф у розмірі 500 грн. При
повторному випадку такого порушення адміністрація Готелю має право виселити гостя.

8. Послуги, які надаються Готелем

8.1 . Готель надає основні послуги, що входять у вартість проживання, і додаткові, які надаються за окрему плату. Без згоди гостя Готель не може надавати додаткові послуги, не обумовлені договором. Гість вправі відмовитися від оплати таких послуг, а у випадку їхньої оплати Готель зобов’язаний повернути сплачену суму. Готель не може обумовлювати виконання одних послуг за умови виконання інших послуг.

8.2.До основних послуг відноситься: надання номеру для проживання, прибирання номерів, виклик швидкої допомоги, користування медичною аптечкою, побудка гостя у визначений ним час, виклик таксі.

8.3. Готель приймає гостей для проживання цілодобово. У користування надається номер на визначену кількість місць.

Проживання в готелі дітей до 6 років включно в супроводі дорослих безкоштовно з урахуванням сніданку, без надання додаткового місця.

8.4. Поточне прибирання номеру (прибирання пилу, виніс сміття, миття склянок і чашок,
прибирання санвузлів, прибирання постелі) проводяться щодня.

8.5. Щоразу після виїзду гостей проводиться повне прибирання , а саме: заміна білизни, рушників, дезінфекція санвузлів, миття міні-бара, прибирання пилососом килимів,  протирання всіх поверхонь.

8.6. Заміна постільної білизни здійснюється не рідше одного разу в три-чотири дні і залежить від строків  виїзду номера. За бажанням проживаючих може бути здійснена позачергова зміна рушників чи постелі за додаткову плату.

8.7. Не рідше одного разу в квартал проводиться генеральне прибирання (миття вікон, чищення килимів, м’яких меблів).

8.8. Оплата за користування міні-баром, стягується згідно з прейскурантом, що знаходяться в номерах Готелю.

9. Порядок бронювання та оплати

9.1. Готель може укладати з гостем договори на бронювання номерів, а також бронювати
номери шляхом прийняття заявки на бронювання, отриманих за допомогою будь-яких засобів зв’язку: за допомогою факсимільного зв’язку, поштового зв’язку, електронної пошти, телефоном.

9.2. Договір вважається укладеним в разі погодження Готелем направленої йому заявки на
бронювання та досягнення сторонами згоди щодо всіх істотних умов.

9.3. Бронювання номерів здійснюється на підставі наданої гостем заявки, яка має містити таку інформацію:

• ім’я та прізвище гостя (гостей);

• дата заїзду та виїзду;

• запланований час заїзду та виїзду;

• тип та кількість номерів;

• наявність дітей;

• назва країни, громадянином якої є гість (гості);

• інформація для контактів;

• гарантія та вид оплати;

• особливі умови розміщення;

• список гостей;

• будь-яка інша корисна інформація.

9.4.Усі зміни заявок на бронювання здійснюються письмово, або по телефону.

9.5. У випадку незамовленого заздалегідь продовження строку перебування чи зміни дати заїзду гостя Готель приймає рішення щодо продовження строку перебування в Готелі гостя в залежності від наявних вільних номерів та залишає за собою право відмовити у бронюванні або подовженні строку проживання.

9.7.Бронювання може бути скасовано:

9.7.1 за заявою індивідуального гостя, поданою Готелю за 3 дні, що передує даті заїзду, без стягнення вартості заброньованих номерів. Якщо заявку на відмову від бронювання було подано від 2 до 1 дня з дня заїзду, зазначеного в заявці на бронювання, Готель має право стягнути з гостя за анулювання бронювання суму за 1 добу проживання. Якщо заяву на відмову від бронювання було подано в день заїзду або гість не заїхав, Готель має право стягнути з гостя 100% загальної вартості заброньованих номерів за розрахункову добу з урахуванням розрахункової години. Ці правила не діють при бронюванні у Високий та Святковий сезони;

9.7.2. При ануляції бронювання у Високий та Святковий сезони  вартість заброньованих номерів не повертається.

9.8. Зобов’язаний сплатити за готельні послуги за встановленими у Готелі цінами. Оплата
за готельні послуги може здійснюватися шляхом безготівкового розрахунку, утому числі платіжними картками Visa, Maestro, MasterCard, через платіжний термінал, та за готівку шляхом внесення грошових коштів в касу Готелю.

9. 9.Надання послуг за проживання в Готелі здійснюються за встановленими цінами.

9.10.Розмір тарифів встановлюється наказами (розпорядженнями) по Готелю та/або у договорах.

10. Політика розміщення

10.1. У Готелі діє місцевий розрахунковий час – 12.00 год. для виїзду та для заїзду за умови наявності вільних номерів (місць), 14.00 год. для заїзду.

10.2. Реєстрація та поселення у Готелі починається з 14.00 год. поточної доби за місцевим часом, а за умови наявності вільних місць – з 12.00 год. поточної
доби.  

10.3.Заїзд до 14.00 год. надається в залежності від наявності вільних номерів.

10.4.3а ранній заїзд у період з 06.00 год. до 12.00 год. стягується оплата у розмірі 50% вартості номера за одну добу згідно з тарифом.

10.5.3а ранній заїзд в період з 00 годин до 06.00 год. стягується оплата у розмірі 100% вартості номера за одну добу згідно з тарифом.

10.6. При проживанні гостя у готелі менше доби, плата стягується за повну добу незалежно від розрахункового часу та розрахункової доби.

10.7. Виїзд після 12.00 год. є додатковою послугою та надається в залежності від наявності вільних номерів.

10.8. При виїзді після розрахункового часу у період з 12.00 год. до 22.00 год. плата за цей час стягується у розмірі 10% від вартості проживання за кожну годину.

10.9.При виїзді після розрахункового часу у період після 22.00 год. до 12.00 год. наступного дня плата за цей час стягується у розмірі 100% вартості номера за одну добу згідно з тарифом.

11. Припинення проживання Гостей у Готелі. Відмова в поселенні.

11.1. Гості припиняють проживання в Готелі із завершенням терміну договору.

11.2. Гість має право розірвати договір про надання послуг у будь-який час за умови оплати фактично наданих послуг.

11.3. Якщо гість неодноразово порушує внутрішні правила проживання, що приводить чи
може привести до матеріальних збитків, чи створює незручності для проживання інших гостей, Готель має право відмовити в поселенні чи розірвати договір (здійснити виселення).

11.4. Адміністратор має право відмовити в поселенні у випадках:

– у проживаючого відсутні документи, документи недійсні чи прострочені, є підозри на те,
що документи підроблені;

– відсутня оплата за номер у встановленому порядку й у необхідній сумі;

– у гостя неохайний, брудний зовнішній вигляд, він знаходиться в нетверезому стані, неадекватно,агресивно поводиться;

– гість відмовляється дотримуватись внутрішніх правил проживання в Готелі (режим паління,паркування і т.д.);

– в інших випадках, передбаченим законодавством України.
У спірних випадках питання вирішує адміністрація.

12 Відповідальність Готелю і Гостей

12.1. За умови невиконання цілком чи частково договірних зобов’язань, пов’язаних з наданням послуг, винна сторона повинна відшкодувати іншій стороні понесені в зв’язку з цим збитки.

12.2. Готель повинний вжити заходів по усуненню недоліків наданої послуги в строки визначенні  технічними характеристиками та термінами відновлення поломки чи послуги.

12.3. Готель відповідає за збереження речей гостя, що знаходяться в наданому для проживання номері, окрім коштовних речей (гроші, коштовності, цінні папери, електроніка й ін.).

12.8. У випадку втрати чи ушкодження речі,гість повинен негайно повідомити про це Готель. Якщо до закінчення терміну проживання гість не висунув свої вимоги до Готелю, вважається, що його речі не були загублені чи ушкоджені.

12.9. У випадку виявлення забутих речей Готель зобов’язаний негайно повідомити про це власника речей, якщо він відомий. Забуті речі зберігаються в Готель протягом 6 місяців, після чого знищуються.

12.10.3а безпеку автотранспорту гостей Готель не несе відповідальності.

12.11. При заподіянні Готелю значного матеріального збитку з вини чи недбалості гостей чи їх відвідувачів в обов’язковому порядку повинний бути складений акт встановленого зразка.

 Приємного Вам відпочинку!